Rodzaje schodów

red-1221493_960_720

Na polskim rynku dostępne są różne rodzaje schodów drewnianych. Różnią się one sposobem montażu jak i wyglądem. Wyróżniamy kilka rodzajów pod względem budowy. Między innymi mamy dostępne schody drewniane zabiegowe, czyli wachlarzowe. Są to schody wygodne i zajmujące mało miejsca. Kolejnym rodzajem są schody drewniane jednobiegowe. Są to schody proste, bez spoczników idące prosto do góry. Następnie można spotkać schody drewniane jednokierunkowe ze spocznikiem.

Są  to schody montowane w miejscach gdzie potrzebne są załamania, bo po linii prostej lub wachlarzu się nie mieszczą. Wszystkie te rodzaje schodów drewnianych posiada w swojej ofercie firma Velset. Można się zapoznać z ich ofertą poprzez stronę internetową sklepu, bo firma Velset prowadzi sprzedaż przede wszystkim drogą internetową.

Dodatkowo do schodów można zamówić barierki zabezpieczające w najróżniejszych formach i modelach. Firma Velset wykonuje również schody drewniane na zamówienie, według projektu klienta. Czas oczekiwania na produkt jest trochę dłuższy niż na gotowe schody będące w standardowej ofercie firmy. Jednak, żeby mieć swoje wymarzone schody warto poczekać chwilę dłużej. Można w tym czasie przygotować otwór pod schody i dokładnie go zabezpieczyć. Jednocześnie można zamówić niezbędne materiały do zabezpieczenia przed powstaniem mostków cieplnych na łączeniu schodów ze stropem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *