Kilka sposobów na drabinę we wnętrzu

photo-1437637555328-06b1692c8ec0

Drabiny strychowe to coraz popularniejsze rozwiązanie w wielu domach. Można powiedzieć, że to absolutny must-have wnętrzarski, jeżeli potrzebujemy sposobu na przedostanie się z piętra mieszkalnego na strych, a przy tym nie chcemy zagracać przestrzeni, ponieważ preferujemy nowoczesny, minimalistyczny styl.

Drabiny strychowe dostępne na naszym rynku są bardzo zróżnicowane. Najczęściej największy wybór możemy znaleźć w sklepach internetowych lub u profesjonalnych sprzedawców (np. sklep Velset). Zdecydowanie najbardziej popularne są drewniane schody strychowe, ponieważ wyglądają naturalnie i bardzo elegancko, przez co wpasowują się w stylistykę każdego wnętrza. Dodatkowo można je przemalować praktycznie na dowolny kolor lub zdecydować się na bardzo innowacyjne rozwiązanie, czyli na pomalowanie samego włazu wyróżniającą się kolorystycznie farbą oraz dobranie kilku dekoracyjnych dodatków do wnętrza, które będą dokładnie w tym samym kolorze.

Innym, równie ciekawym rozwiązaniem są drabiny na strych metalowe. Bardzo nowocześnie prezentują się modele automatyczne, czyli sterowane przy pomocy pilota. Zsuwanie i wsuwanie się drabiny wygląda bardzo efektownie, a przy tym jest niezwykle komfortowe. Na rynku można dostać również modele metalowe, ale obsługiwane ręcznie. Takie rozwiązanie też ma swoich zwolenników, szczególnie w przypadku właścicieli mieszkań, którzy przewidują w nich kilka metalowych elementów, jak stół, stolik na kawę, krzesła itp.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *